Pasaule kļuvusi par vienu retu skaistuli bagātāka!

0 komentāri

Indonēzijas zooloģiskajā dārzā piedzimis Sumatras tīģerēns. Notikumu īpašu padara tas, ka šīs sugas dzīvnieki ir liels retums – to skaits kopumā ir vien daži simti.

Sumatras tīģerēns piedzima pagājušajā nedēļā un zoodārza darbinieki tagad to pirmo reiz atļāvuši aplūkot. Viņš piedzimis 17 gadus vecajai tīģerienei, kurai šīs ir ceturtās dzemdības. Tīģera mamma par viņu izrāda lielas rūpes un sargā no svešiniekiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Jaundzimušais sver 2,3 kilogramus un ir 30 centimetrus garš. Viņa dzimums vēl nav noskaidrots, tāpēc tīģerēnam vēl nav dots vārds.

Katra Sumatras tīģera nākšana pasaulē ir liels notikums. Šīs sugas dzīvnieki mīt tikai Sumatras salā un ir viena no apdraudētākajām sugām. Saskaņā ar Pasaules Dabas fonda ziņām, kopumā Sumatras tīģeru skaits nesasniedz pat četrus simtus. Viņu populācijas samazinājusies tāpēc, ka intensīvi tiek izcirsti meži un arī malumedniecības dēļ.

Šajā zooloģiskajā dārzā tagad dzīvo desmit Sumatras tīģeri un darbinieki cer, ka viņu skaits tikai turpinās palielināties.

Skaties foto! Skaistie tīģeri pasaulē!

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas