Parīzes terorista intelekts ir “tukšs kā pelnutrauks” – apgalvo viņa advokāts

0 komentāri

Neilgi pēc izdošanas Francijai vietējās varasiestādes jau izvirzījušas apsūdzības vienam no Parīzes teroraktu veicējiem – Salaham Abdeslamam.

Tikmēr mediju uzmanību piesaistījis terorista advokāta izteiciens, ka Abdeslams nav nekāds kriminālais plānošanas ģēnijs, bet niecīgs noziedznieks. “Viņa intelekts esot kā tukšs pelnutrauks. Viņš ir pilnīgi tukšs, kurš domā, ka dzīvo videospēlē” – tā sacījis advokāts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Uzbrucējam izvirzītas apsūdzības par slepkavību, dalību teroristiskā grupējumā un ieroču un sprāgstvielu glabāšanu. Nākamā pirmstiesas noklausīšanās par viņa lomu asiņainajos Parīzes slaktiņos paredzēta 20. maijā.

Abdeslams ir marokāņu izcelsmes Francijas pilsonis, kurš uzauga Beļģijā, un, domājams, ir pēdējais dzīvais no teroristu grupas, kas pagājušā gada 13. novembrī Parīzē nogalināja 130 cilvēkus.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas