Parīzes iedzīvotājus satrauc bezpilota lidaparātu lidojumi

0 komentāri

Parīzi arvien vairāk satrauc noslēpumainie bezpilota lidaparāti. Jau otro nakti pēc kārtas Francijas galvaspilsētas centru pārlidojuši nelieli bezpilota lidaparāti.

Aculiecinieki un policija skaidro, ka abās naktīs reģistrēti pieci šādi incidenti. Nelielie lidaparāti pamanīti pie ASV vēstniecības, netālu no Invalīdu militārā muzeja, Eifeļa torņa un vairākām automaģistrālēm.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pagaidām gan nav zināms, vai tas bijis viens lidaparāts, kas pārlidoja piecām dažādām vietām, vai lidaparāti kopumā bijuši pieci.

Eksperti ir pārliecināti, ka tie nav militārie lidaparāti, kādi tiek izmantoti karadarbības zonās un kas parasti ir aprīkoti ar sprāgstvielām.

Šie visdrīzāk bijuši daudz vieglāki un tikuši izmantoti izlūkošanas vajadzībām. Šobrīd galvenais uzdevums/ esot noskaidrot, no kurienes tie tiek vadīti.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas