Parīzē sāk kursēt ”šokolādes vilciens”

0 komentāri

Mazs prieciņš tagad būs vilcienu pasažieriem Parīzē – pa Francijas galvaspilsētas dzelzceļa stacijām sācis kursēt antīks vilciens, kurā izveidota šokolādes izstāde.

Tā dēvēto ”šokolādes vilcienu” veido četri vagoni, un šonedēļ tas piestās visās lielajās Parīzes dzelzceļa stacijās, ļaujot pasažieriem iepazīt senseno šokolādes vēsturi un tās ražošanas procesu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Francija ir piektais lielākais šokolādes patērētājs pasaulē – tāpēc izstādes veidotāji pauž gandarījumu, ka var lieku reizi pacienāt parīziešus ar dažādām šokolādes konfektēm. To izbaudot, vilcienu pasažieri var noraudzīties arī, kā top šokolādes skulptūras.

Izstāde seko šokolādes tapšanai jau sākot no kakao pupiņas. Tajā uzskatāmi parādīts, kā tā nonāk līdz Parīzes veikaliem jau šokolādes konfektes veidolā.

Šokolādes vilciens ceļu pa Parīzi sāka šīs nedēļas sākumā, bet tas noslēgsies svētdien Senlazāra stacijā.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas