Parīzē sācies jauns bezpilota lidaparātu uzlidojumu vilnis

1 komentārs

Parīzē sācies jauns noslēpumaino radiovadāmo lidaparātu uzlidojuma vilnis. Pagājušajā naktī Francijas galvaspilsētā tie pamanīti 10 reizes.

Jaunākie šo lidaparātu uzlidojumi tika pamanīti vakar 10 vakarā pēc vietējā laika. Vienu no tiem pamanīja policisti, kas patrulēja pilsētas nomalē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Viņi nelielo radiovadāmo lidaparātu izsekoja ar automašīnu, taču pilsētas satiksme kavēja pakaļdzīšanos un policisti to pazaudēja.

Policijas rīcībā esošā informācija liecina, ka nelielā izmēra lidaparātus pie metro stacijas pilsētas dienvidu daļā vēlāk paņēma četri vīrieši. Viņus gan aizturēt neizdevās, jo vīrieši aizbrauca ar automašīnu.

Kopš oktobra notikuši aptuveni jau 60 šādi uzlidojumi. Pagājušajā nedēļā likumsargi aizturēja trīs Kataras televīzijas kanāla Al Jazeera žurnālistus, kuri izmantoja lidaparātu filmēšanai, taču abi notikumi savā starpā neesot saistīti.

1 komentārs

TOP komentāri

  • Ordnung muss sein
    0

    Ordnung muss sein

    Tā ir, kad sabiedrība paliek par daudz vaļīga.

    04.03.2015 23:08

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas