Parīze mīlniekiem sagādā nepatīkamu pārsteigumu

1 komentārs

Vai Parīze arī turpmāk būs “mīlas galvaspilsēta”? Šādu jautājumu liek uzdot pilsētas amatpersonu rīcība, liekot attīrīt ikoniskā, 19. gadsimtā celtā “Mākslu tilta” margas  no romantisko pāru atstātajām piekaramajām slēdzenēm.

Gājēju tilts gadu gaitā kļuvis par svētnīcu mīlniekiem no visas pasaules. Gan parīzieši, gan ārvalstu tūristi ir centušies iemūžināt savu mīlestību, pieslēdzot saviem iniciāļiem rotātu piekaramo slēdzeni pie tilta margām, bet atslēgu iemetot Sēnā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tomēr pilsētas amatpersonas secinājušas, ka šī tradīcija var beigties traģiski, pēc tam kad pagājušajā vasarā daļa tilta jau neizturēja papildus svaru un sabruka. Nu strādnieki ķērušies pie tilta margu atbrīvošanas, vienu pēc otras ņemot nost simtiem tūkstošus slēdzeņu, kas, saskaņā ar Parīzes domes paziņojumu, arī bojā tilta izskatu.

Vairākus mīlētājus, kuri vēlējušies tilta margās iekārt savu mīlestības apliecinājumu šāda ziņa sagādājusi nepatīkamu pārsteigumu.

Tilta margas vispirms tiks aizvietotas ar ielu mākslas rotātiem paneļiem, bet vēlāk tās. Tomēr pilsētā tiltu netrūkst un uz vēl 10 citiem tiltiem mīlas slēdzenes vēl ir iespējams stiprināt, saglabājot Parīzes kā mīlas galvaspilsētas statusu vēl uz nenoteiktu laiku.

1 komentārs

TOP komentāri

  • Bārnijs
    0

    Bārnijs

    Es vel paspēju

    01.06.2015 23:51

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas