Par Ukrainā notriektās pasažieru lidmašīnas lietu pieprasa starptautisku tribunālu

0 komentāri

Malaizija pievienojas tām četrām valstīm, kas iesniegušas ANO prasību izveidot starptautisku tribunālu, lai izmeklētu virs Austrumukrainas notriektās lidmašīnas katastrofu.

Līdzīgu pieprasījumu izteikusi Nīderlande, Austrālija, Beļģija un Ukraina. Minētās valstis uzstāj, lai ANO Drošības padome izveido neatkarīgu tribunālu, lai pie atbildības tiktu saukti vainīgie par lidmašīnas MH17 notriekšanu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Krievija, kurai šajā padomē pieder veto tiesības, stingri iebilst pret šādu ideju, sakot, ka tribunāla veidošana ir pārsteidzīga un vispirms jāsagaida izmeklēšanas rezultāti oktobrī.

Tikmēr interneta vidē parādījies iepriekš neredzēts video, kas uzņemts vien mirkli pēc lidmašīnas nogāšanās. Ierakstā redzami dūmi un lidmašīnas atliekas, kā arī mirušie pasažieri. Katastrofā bojā gāja 298 cilvēki.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas