Par spīti aizliegumam, “Putina baikeriem” tomēr izdodas iekļūt Eiropā

0 komentāri

Par spīti varas iestāžu aizliegumam dažiem par “Putina baikeriem” dēvētā motociklistu grupējuma Nakts vilki biedriem tomēr izdevies iekļūt Eiropā.

Nakts vilki jau otro gadu pēc kārtas ir devušies braucienā no Maskavas uz Berlīni, lai atzīmētu nacistiskās Vācijas sagrāvi Otrajā pasaules karā. Tomēr Putina baikeri Eiropā nav gaidīti viesi – viņi ir piedalījušies Krimas okupācijā un Nakts vilku līderis izpelnījies uzmanību ar saviem ultranacionālistiskajiem izteikumiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tādēļ lielāko daļu motociklistu aizturēja Lietuvas un Polijas robežsargi, liekot viņiem atgriezties Krievijā. Tagad Polijas mediji gan ziņo, ka pret daļu Putina baikeru robežsargi bija bezspēcīgi. Atsevišķi nakts vilku motociklisti, izrādās, esot nevis Krievijas, bet gan Vācijas un Slovākijas pasu īpašnieki, un šo valstu pilsoņiem iebraukt Eiropā aizliegt nevarēja.

Foto

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas