Par sešu cilvēku slepkavību Armēnijā aizturēts Krievijas karavīrs

0 komentāri

Asins stindzinoši notikumi Armēnijā – tur aizdomās par sešu  cilvēku slepkavību aizturēts kāds Krievijas karavīrs. Seši cilvēki no vienas ģimenes, tai skaitā divus gadus vecs bērns, tika noslepkavoti Gjumri pilsētā Armēnijas ziemeļos. Uzbrucējs arī ievainoja sešus mēnešus vecu bērnu, kurš ļoti smagā stāvoklī hospitalizēts.

Aizdomās turēto Krievijas karavīru Valēriju Permjakovu aizturēja, kad viņš mēģināja šķērsot Turcijas robežu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Noslepkavotās ģimenes mājā izmeklētāji atrada karavīra zābakus, kuru iekšpusē ierakstīts aizturētā vīrieša vārds un uzvārds. Slepkavība bija izdarīta ar Kalašņikova automātu АК-74.

Armēnijā izvietoti vairāki tūkstoši Krievijas karavīru, kas palīdz apsargāt robežu ar Turciju un Irānu. Maskava jau izveidojusi īpašu komisiju slepkavības apstākļu izmeklēšanai

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas