Par Londonas mēru pirmo reizi kļuvis musulmanis

1 komentārs

Par Lielbritānijas galvaspilsētas Londonas jauno mēru ievēlēts līdz šim opozīcijā esošo leiboristu pārstāvis musulmanis Sadihs Hans. Viņš guva 57% londoniešu balsu.

Hanam izdevās savākt vairāk nekā 1,3 miljonu londoniešu balsu, tādējādi pārspējot sāncensi multimiljonāru Zaku Goldsmitu –  pašreizējā Lielbritānijas premjerministra Deivida Kamerona konservatīvo partijas pārstāvi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Hans ir pakistāņu izcelsmes autobusa šofera dēls, patlaban viņam ir 45 gadi, un iepriekš viņš darbojās kā cilvēktiesību advokāts. Priekšvēlēšanu kampaņā Hans tika apsūdzēts par sakariem ar islāma ekstrēmistiem. Uzreiz pēc ievēlēšanas Hans savā runā pauda, ka būs “visu londoniešu mērs”.

Foto

1 komentārs

TOP komentāri

  • Antiglobalisti
    0

    Antiglobalisti

    ''pizģec kaķonku''

    07.05.2016 14:56

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas