Par ledus spaiņa izaicinājumu Baltkrievijā draud sodīt kādu jaunieti

0 komentāri

Kādam baltkrievu jaunietim gatavojas piemērot sodu par valsts prezidenta Aleksandra Lukašenko izvirzīšanu populārajai ledus spaiņa akcijai.

Akcija aicina cilvēkus ziedot smagas slimības – amiotrofiskās laterālās sklerozes – ārstēšanai un uzgāzt sev uz galvas spaini ledaina ūdens. Pasākums iemantojis lielu popularitāti sociālajos tīklos.

Kāds baltkrievu zēns Dmitrijs Daineno internetā ievietojis video, kur aplej sevi ar ūdeni un kā nākošo šim izaicinājumam nominē valsts prezidentu A. Lukašenko. Akcijas noteikumi paredz, ka katrs ledus spaini sev uzgāzušais izaicina trīs nākamos akcijas dalībniekus.

Tomēr drīz pēc video ievietošanas internetā Baltkrievijas likumsargi puisi uzaicināja uz vietējo jaunatnes lietu biroju, kur viņam prasīja video izņemt no tīmekļa. Vietējā policija draudēja – ja video netiks izņemts, ikvienam, kurš ir redzams video, tiks piemērots sods.

Portāls SKATIES jau ziņoja – sekojot pasaules slavenību piemēram, arī Ventspils mērs Aivars Lembergs uzlej sev uz galvas ledusaukstu ūdeni.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas