Par filmēšanu meitenēm zem svārkiem Lielbritānijā notiesāts Latvijas viesstrādnieks

1 komentārs

Lielbritānijā notiesāts Latvijā dzimis viesstrādnieks, kurš pieķerts lielveikalā, filmējot jaunām sievietēm zem svārkiem, vēsta laikraksts North Devon Journal. Latvijā dzimušais Pāvels Beitāns tiesā apgalvoja, ka ir igaunis, bet tiesas procesā viņam nodrošināts krievu valodas tulks.

Beitāns tiesā atzina savu vainu desmit apsūdzības punktos par nepiedienīgu uzvedību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Viņš aizturēts pagājušā gada 4. oktobrī Plimutas lielveikalā “Primark”, kur apsargi videonovērošanas kamerās pamanījuši viņu vēršam mobilo telefonu jaunai sievietei zem svārkiem.

Pēc aizturēšanas Beitāna mobilajā telefonā atrasti kopumā 48 videoieraksti, kas uzņemti jaunām meitenēm zem svārkiem. Vairums uzfilmēto meiteņu ir pusaudžu vecumā, bet policisti identificējuši arī vismaz vienu desmit gadus vecu meiteni.

Beitāns tiesā pauda nožēlu par savu nodarījumu. Viņš meklējis psihiatra palīdzību, un viņa ģimenes ārsts viņu nosūtījis pie seksa terapeita, kurš secinājis, ka uz meiteņu filmēšanu viņu pamudinājis stress attiecību izjukšanas dēļ.

Tiesa norādīja, ka viņa rīcība ir pilnīgi nepieņemama, taču, nosakot soda mēru, ņēma vērā viņa tūlītējo atzīšanos un pausto nožēlu.

Beitānam tiesa piesprieda 16 nedēļu cietumsodu, kā izciešana nosacīti atlikta uz 12 mēnešiem.

Beitānam nākamā gada laikā nozīmēta policijas uzraudzība, aizliegts lietot mobilo telefonu, 150 stundu sabiedriskie darbi, kā arī jāapmaksā tiesas izdevumi 120 sterliņu mārciņu apmērā. Beitānam uz pieciem gadiem arī noteikta Seksuālo noziegumu prevencijas kārtība, kas nosaka, ka viņam aizliegts izmantot vai iegādāties ierīces fotografēšanai, aizliegts fotografēt bērnus un jāziņo policijai par savu dzīvesvietu.

Jebkura noteikumu pārkāpuma gadījumā viņam draud līdz piecu gadu cietumsods.

1 komentārs

TOP komentāri

  • zvaigžņu vilks
    +1

    zvaigžņu vilks

    ko viņš tur- šausmu filmu mēģināja filmēt ? :)

    11.03.2015 08:43

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas