Panika, haoss un palīgā saucieni… Publiskots video mirkli pēc sprādziena Briseles lidostā

2 komentāri

Atklātībā nonācis videomateriāls, kas parāda Briseles lidostu mirkli pēc sprādziena otrdienas rītā. Brīdinām, ka tajā var būt redzami nepatīkami skati.

Ziņu aģentūras AP publiskotajā materiālā redzamas pamatīgi piedūmotās lidostas telpas un cilvēki, kuri meklē izeju ārā no tās. Apkārt manāma panika, haoss un dzirdami cilvēku kliedzieni.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Nezinot, kas viņus sagaida turpmāk, daudzi ir nogūlušies uz lidostas grīdas kopā ar saviem līdzcilvēkiem. Redzami arī mazi bērni. Pašas lidostas telpas atgādina gruvešus un gaisā ir pamatīga dūmu un putekļu kārta. Brīdinām, ka šajos materiālos redzami arī nepatīkami skati.

Foto

Video

2 komentāri

TOP komentāri

  • Boo
    +1

    Boo

    Pirmkārt neviens nezina vai nesekos apšaude, cita sprādziena vilnis, tādēļ kaut kur steigties ir pārgalvīgi. Rietumos arī ieaudzināts, ka glābj dienesti un ja tev nav iemaņu, tad nejaucies. Otrkārt - ir labi, ka šādi video ir, jo izlasīt ziņu ir viens, bet līdz kaulam apzināties gaisotni un izmisumu, pavisam kas cits.

    22.03.2016 20:18

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas