Palmas de Maljorkas tiesa lems, vai spāņu princese vainojama korupcijā

0 komentāri

Palmas de Maljorkas pilsētas tiesa piektdien, 7. novembrī, izlems, vai par apsūdzībām korupcijā un krāpniecībā tiks notiesāta jaunā Spānijas karaļa Felipes sestā māsa – princese Kristīna – un viņas vīrs.

Vainas atzīšanas gadījumā princesei var piespriest 11 gadus cietumā.

Viņa tiek turēta aizdomās par līdzdarbošanos sava vīra – bijušā olimpiskā handbolista Inaki Urdangarina – krāpnieciskajā uzņēmumā. Prokuratūra uzskata, ka I. Urdangarins ar labdarības fonda starpniecību izkrāpis vairāk nekā sešus miljonus eiro.

Iepriekš Spānijas prokuratūra lēma nevirzīt pret sievu prasības, taču tagad tiesas nostāja ir mainījusies.

Izmeklēšana ilgst jau trīs gadus. Ja tiesa nolems princesi tomēr tiesāt, – tas būs pirmais šāds gadījums monarhijas vēsturē un liels apkaunojums jaunajam karalim.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas