Pabriks: ”Malaysia Arilines” lidmašīnas avārijā vainojama Krievijas ģeopolitiskā avantūra

0 komentāri

Lielākais iemesls pasažieru lidmašīnas avārijai ir Krievijas ģeopolitiskā avantūra, tā LNT raidījumā ”900 sekundes” pauda bijušais aizsardzības ministrs Artis Pabriks.

”Ja gribam situāciju normalizēt, ir jāslēdz Ukrainas-Krievijas robeža. Pagaidām ieroči nāk iekšā un ārā,” tā norādīja A. Pabriks.

Pat ja Krievijai izdosies šo nelaimes gadījumu izskaidrot iekšpolitiski, ārvalstīm to paskaidrot būs grūtāk, pauda A. Pabriks. Tāpat viņš norādīja – patlaban ir sākusies jauna fāze Krievijas un ASV attiecībās, turklāt šī fāze būs ilgstoša.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas