Oskaram Pistoriusam piespriests piecu gadu cietumsods

0 komentāri

Dienvidāfrikas paraolimpiskajam sprinterim Oskaram Pistoriusam par savas draudzenes Rīvas Stīnkempas slepkavību piespriests piecu gadu cietumsods.

Tāpat sportistam piemērots arī trīs gadu nosacīts sods par šaujamieroča izrādīšanu restorānā.

Pēc sprieduma nolasīšanas 27 gadus vecais sportists tika nogādāts kamerā, no kuras viņu vēlāk pārveda uz Pretorijas cietumu.

Šodien paredzēts izlemt, vai viņu tur paturēt – ņemot vērā viņa invaliditāti. Gan prokuratūrai, gan aizstāvībai ir tiesības lēmumu pārsūdzēt, taču neviena no pusēm šādu vēlmi tiesā nepauda.

Sportists ir atzinis, ka nogalināja savu draudzeni taču uzsver, ka noturēja viņu par zagli, kurš ielauzies mājās.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas