Olands, Merkele un Kerijs dodas uz Kijevu risināt Ukrainas krīzi

0 komentāri

Vācijas kanclere Angela Merkele un Francijas prezidents Fransuā Olands dosies uz Ukrainas galvaspilsētu Kijevu, lai pēc situācijas eskalācijas mēģinātu panākt mieru Austrumukrainā, ziņo pasaules mediji.

Pēc tam abu valstu līderi dosies arī uz Maskavu.

”Ar Angelu Merkeli esam pieņēmuši lēmumu par jaunu iniciatīvu. Mēs šodien dosimies uz Kijevu, kur prezentēsim jaunu priekšlikumu Ukrainas konflikta risināšanā. Tam par pamatu tiks ņemta Ukrainas teritoriālā vienotība, un mēs to apspriedīsim ar Ukrainas prezidentu Petro Porošenko. Piektdien par to runāsim arī ar Krievijas prezidentu Maskavā. [..] Tagad vairs nevarēs teikt, ka Francija un Vācija kopā nav darījusi visu, lai saglabātu mieru,” medijiem paziņoja F. Olands.

Savukārt Krievijas medijs Interfax ziņo, ka Kijevā jau ir ieradies ASV Valsts sekretārs Džons Kerijs. Vašingtonas amatpersona tur tiksies ar Ukrainas prezidentu Petro Porošenko un premjerministru Arseniju Jaceņuku un citām valsts amatpersonām.

VIDEO: Porošenko tiekas ar Keriju Kijevā:

Ukrainas līderi cer, ka ASV Ukrainai nodrošinās militāro tehniku, kas palīdzētu Ukrainas armijai cīnīties ar Krievijas atbalstītajiem ”separātistiem”.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas