Oficiāli! Krievijas un Nīderlandes versijas par notriekto Malaizijas lidmašīnu nesaskan!

0 komentāri

Krievijas valsts kontrolētais ieroču ražotājs paziņojis, ka tā iekšējā izmeklēšana par Malaizijas pasažieru lidmašīnas notriekšanu virs Ukrainas ir pretrunā ar ziņojumu, ko otrdien publiskojuši Nīderlandes izmeklētāji.

Pēc 15 mēnešus ilgas izmeklēšanas Nīderlandes vadītā starptautiskā izmeklētāju grupa esot secinājusi, ka lidmašīna notriekta ar raķeti Buk, ziņo Nīderlandes mediji. Raķetes Buk ir gan Ukrainas, gan Krievijas spēku arsenālā.

Pirmdien preses konferencē raķešu Buk ražotāja, uzņēmuma Almaz Antej pārstāvis norādīja, – ja tā ir raķete Buk, tad tā ir izšauta no Zarošenskes ciema. Krievija norāda, ka ciems tobrīd bija Ukrainas spēku kontrolē.

Tikmēr Ukraina un Rietumvalstis notikušajā vaino Krievijas atbalstītos separātistus, kuriem Krievija esot piegādājusi šīs raķešu sistēmas.

Atgādināsim, ka aviokatastrofā gāja bojā 298 cilvēki.

Foto: notriektās lidmašīnas vraks

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas