Oficiāli: Bosnija un Hercogovina iesniegs pieteikumu, lai iestātos Eiropas Savienībā

0 komentāri

Bosnija un Hercogovina gatavojas oficiāli iesniegt pieteikumu uzņemt to Eiropas Savienībā, cerot kandidātvalsts statusu iegūt jau nākamajā gadā.

Bosnija un Hercegovina jau 2003. gadā tika uzskatīta par “potenciālu kandidātu” uzņemšanai Eiropas Savienībā, taču tā arī nav spējusi iegūt šo statusu oficiāli, jo nav veikusi nepieciešamās reformas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Lai atdzīvinātu procesu, Eiropas Savienība 2014. gadā Bosnijai izstrādāja virkni reformu, kas sekmētu ekonomikas atdzīvināšanu,  tomēr līdz šim Bosnijas ekonomikā nav manāmas ievērojamas pārmaiņas. Bezdarba līmenis Bosnijā pēc oficiālajiem datiem šobrīd ir virs 40%.

Līdztekus ekonomiskajām problēmām Bosnija kopš 2006. gada atrodas arī politiskā strupceļā, kuru izraisījušas etniskās nesaskaņas.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? 1

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas