Odesā nograndis kārtējais sprādziens

0 komentāri

Sestdien vakarā Odesā, Ukrainas dienvidos, nograndis sprādziens līdzās ēkai, kurā atrodas sabiedriskā organizācija, kas sniedz palīdzību pretterorisma operācijas karavīriem, pavēstīja Ukrainas Iekšlietu ministrija.

Sprādzienā neviens cilvēks nav cietis. Izmeklētāji eksploziju atzinuši par teroraktu. Spridzeklis bijis novietots uz vienstāva ēkas loga palodzes, sacīja izmeklētāji.

Sprādziena dēļ nodarīti postījumi vairākām organizācijas biroja telpām, kā arī izsisti logi namos ielas pretējā pusē.
Ukrainas varasiestādes centienos destabilizēt situāciju valstī arī ārpus pretterorisma operācijas zonas, piemēram, rīkojot terora aktus Harkovā un Odesā, apsūdzējušas Krieviju.

Pēdējo mēnešu laikā Odesā eksplodējuši vairāki desmiti spridzekļu. Lielākā daļa sprādzienu atzīti par teroraktiem.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas