Obama telefonsarunā ar Merkeli vienojas bēgļu jautājumā

0 komentāri

Amerikas Savienoto Valstu (ASV) prezidents Baraks Obama telefonsarunā ar Vācijas kancleri Angelu Merkeli vienojušies, ka nepieciešams rast steidzamu risinājumu bēgļu krīzei, vēsta raidījums 900 sekundes.

Sarunas laikā Obama iepazīstinājis Merkeli ar saviem plāniem rīkot speciālu bēgļu krīzes risināšanai veltītu starptautisku samitu septembrī, ANO Ģenerālās asamblejas laikā. Viņš arī uzteicis Merkeli par viņas uzņēmību patvēruma meklētāju jautājumā un norādījis, ka arī citām valstīm būtu jārīkojas līdzīgi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tāpat sarunas laikā runāts par Ukrainas konflikta risināšanu. Abu valstu līderi bijuši vienisprātis, ka nepieciešams nodrošināt pilnīgu Minskas vienošanās izpildi.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas