Obama plēš jokus par savu kādreiz “nozudušo” dzimšanas apliecību

0 komentāri

Turpinot vizīti tēva dzimtenē Kenijā, ASV prezidents Baraks Obama izmantojis iespēju pajokot par savu dzimšanas apliecību, reaģējot uz savulaik izteiktajām spekulācijām, ka viņš patiesībā dzimis Kenijā, nevis Amerikā.

“Es pieļauju, ka daži no maniem kritiķiem uzskata, ka esmu atgriezies šeit, lai meklētu savu dzimšanas apliecību. Šis nav tas gadījums,” teica Obama, izraisot apkārtējo smieklus un aplausus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kad Obama kandidēja ASV prezidenta vēlēšanās, viņš nolēma publiskot savu dzimšanas apliecību, lai atspēkotu oponentu izteikumus, ka viņš nav tiesīgs pretendēt kļūt par prezidentu, jo nav dzimis ASV. Obamas dzimšanas apliecībā ir rakstīts, ka viņš dzimis Honolulu, Havaju salās, Amerikas Savienotajās Valstīs.

Skaties video:

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas