Obama mudina britus palikt Eiropas Savienībā

0 komentāri

Savu, iespējams, pēdējo savas prezidentūras vizīti Lielbritānijā turpina ASV prezidents Baraks Obama. Viens no galvenajiem tematiem ASV prezidenta vizītes laikā ir jūnijā gaidāmais referendums par Apvienotās Karalistes palikšanu Eiropas Savienībā.

Baltā nama saimnieks kopā ar dzīvesbiedri ieradās Londonā jau pagājušajā naktī, šodien viņš devās pusdienās kopā ar karalieni Elizabeti II, bet vēlāk pēcpusdienā sākās viņa sarunas ar premjeru Deividu Kameronu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

ASV prezidents jau pirms vizītes mudināja britus nesaraut saites ar Briseli, norādot, ka Lielbritānijas dalība Eiropas Savienībā vairo šīs valsts globālo ietekmi, un šīs dalības jautājums ļoti interesē ASV.

Foto

Pēc viņa teiktā, Lielbritānijas nobalsošana par aiziešanu no Eiropas Savienības ietekmētu arī amerikāņu perspektīvas. Obama ir konsekventi paziņojis, ka dod priekšroku stiprai Lielbritānijai stiprā Eiropas Savienībā.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas