Obama: “Islāma valstij” nav vietas 21.gadsimtā

0 komentāri

ASV prezidents Baraks Obama trešdien nosodīja amerikāņu žurnālista Džeimsa Folija slepkavību un paziņoja, ka Savienotās Valstis “bez žēlastības” turpinās triecienu pret islāmistu teroristisko grupējumu “Islāma valsts”.

Foto: AFP/LETA

Foto: AFP/LETA

“Mēs visi varam vienoties, ka tādiem grupējumiem kā ISIL (“Islāma valsts Irākā un Levantē” – agrākais grupējuma “Islāma valsts” paša dotais nosaukums) nav vietas 21.gadsimtā,” uzsvēra Obama, solot “izravēt šo vēzi, lai tas neizplatītos”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Baltā nama saimnieks aicināja pasauli apvienoties centienos grupējumu iznīcināt, norādot, ka “šāda veida nihilistiskas ideoloģijas” ir nepārprotami jānoraida.

Prezidents uzsvēra, ka “Islāma valsts” nepārstāv nevienu patiesu reliģiju un vienādi apdraud gan nemusulmaņus, gan musulmaņus.

“Viņu upuri pārsvarā ir musulmaņi, un neviena reliģija nemāca ļaudis slepkavot nevainīgos. Neviens taisnīgs dievs neiestātos par to, ko viņi pastrādāja vakar, kā arī par to, ko viņi pastrādā ik dienu,” norādīja Obama.

Zemāk varat noskatīties organizācijas VICE veidoto filmu par “Islāma valsti”:

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas