Obama grasās sākt visaptverošu cīņu pret Islāma valsti

0 komentāri

ASV prezidents Baraks Obama kongresam lūdzis atļauju sākt cīņu pret Islāma valsti, arī ārpus Irākas un Sīrijas, kur atrodas grupējuma sagrābtās teritorijas. Operācijā viņš gatavs iesaistīt arī īpašas vienības Islāma valsts līderu neitralizēšanā.

Baraka Obamas vēlme sākt vēl agresīvāku cīņu ar Islāma valsti, visticamāk, saistīta ar pēdējā laikā notikušajām brutālajām ASV ķīlnieku slepkavībām, ko veikuši Islāma valsts džihādisti. Tostarp pagājušonedēļ apstiprinājās informācija, ka par viņu upuri kļuvusi 26 gadus vecā humānā darbiniece Kaila Džīna Millere.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Obama kongresam iesniedzis likumprojektu, ar kuru lūdz dot pilnvaras daudz plašākai cīņai ar Islāma valsti, ja nepieciešams arī ārpus Irākas un Sīrijas, kur atrodas grupējuma sagrābtās teritorijas. Piemēram, atklājot džihādisti līderu slepenās tikšanās vietas, viņu likvidēšanā piedāvājot iesaistīt īpašo uzdevumu vienības.

Obama paziņojis, ka cīņa ar Islāma valsti nelīdzināsies Irākas un Afganistānas misijām un neplāno ASV ievilkšanu vēl vienā karā Tuvajos Austrumos. Atgādinām, ka gaisa uzlidojumus “Islāma valsts” pozīcijām – ASV kopā ar citām valstīm veic kopš septembra.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas