Obama beidzot ticis pie oficiāla prezidenta tvitera konta

0 komentāri

ASV prezidents Baraks Obama pirmdien kļuvis par pirmo Amerikas Savienoto Valstu prezidentu ar oficiālu tvitera kontu. “Sveiks, tviteri! Te Baraks. Patiešām! Sešus gadus jau šeit, viņi beidzot iedod man pašam savu kontu,” savā pirmajā ierakstā paziņojis Obama.

Prezidents pirmo tvītu publicēja aptuveni 11.20 (plkst. 18.30 pēc Latvijas laika), un deviņas stundas vēlāk viņa kontam “@POTUS” jau bija 1,3 miljoni sekotāju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

POTUS ir Vašingtonā lietotais akronīms prezidenta amata nosaukumam “President of the United States of America”.

Obama deviņu stundu laikā bija pierakstījies par sekotāju 65 tvitera kontiem, tostarp viceprezidenta Džo Baidena un valsts sekretāra Džona Kerija kontiem. Obama seko arī vairākām ASV ministrijām un profesionālajām sporta komandām.

Baltajam namam jau kopš 2009. gada aprīļa ir savs tvitera konts, un Obama izmantoja tviteri arī savu priekšvēlēšanu kampaņu laikā. Bet “@POTUS” konts ir pirmais oficiālais prezidenta tvitera konts, kur Obama, domājams, pats personiski izdarīs ierakstus.

ASV eksprezidents Bils Klintons un vairākas citas prominentas personas jau apsveikušas Obamu ar pievienošanos tviterim.

Klintons jautāja Obamam, vai tvitera konts “@POTUS” saglabāsies līdz ar amatu, uz ko Obama atbildēja, ka jā. Tas nozīmē, ka nākamais ASV prezidents, ja vēlēsies, varēs pārņemt “@POTUS”.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas