Ņūorleāna piemin 10. gadadienu kopš viesuļvētras

0 komentāri

Ņūorleāna šajā nedēļas nogalē piemin desmito gadadienu kopš viesuļvētras Katrīna, kas laupīja 1800 cilvēku dzīvības un atstāja aiz sevis plašu postažu un iznīcību.

Pēc vairākiem sēru pasākumiem, kuros tika pieminēti ASV vēsturē dārgākās viesuļvētras upuri, pilsētas iedzīvotāji vienojās kopīgā parādē, lai ar dziesmām un dejām cildinātu reģiona spēju atgūties pēc postošās katastrofas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Aplēsts, ka Katrīna nodarīja aptuveni 150 miljardu dolāru lielus zaudējumus, atstājot 130 tūkstošus cilvēku bez pajumtes. Aizsargdambju pārrāvumu dēļ viesuļvētras laikā applūda 80% pilsētas.

Pasākumos izskanēja arī pateicības vārdi tūkstošiem brīvprātīgo, kuri palīdzējuši pilsētas atjaunošanā, un tika izteikta līdzjūtība visiem tiem cilvēkiem, kuri joprojām sēro par savu tuvinieku bojāeju.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas