Ņujorkā, iespējams, atriebības dēļ nogalināti divi policisti

0 komentāri

Ņujorku satricinājusi divu policistu slepkavība. Kāds melnādains vīrietis, iespējams, atriebjoties par skandalozo melnādainā pusaudža slepkavību šogad augustā, Misūri štatā, nošāvis divus policistus. Slepkava pēc tam izdarīja pašnāvību.

Tiek ziņots, ka uzbrucējs abus policistus – Rafaelu Ramosu un Vendžianu Liu – gaidīja slēpnī. ”Viņus noslepkavoja tikai uniformu dēļ,” komentējot notikušo, pavēstīja Ņujorkas policijas  vadītājs Viljams Bratons. Šis ir pirmais uzbrukums Ņujorkas policistiem kopš 2011. gada.

Uzbrucējs esot pienācis pie policijas auto, kurā atradās policisti, un raidīja šāvienu cauri stiklam. Lode, caururbjot viena policista galvu, trāpīja arī pie stūres sēdošā policista galvā. Uzbrucējs pēc slepkavības meties bēgt, viņam sekojuši policisti. Kādā metro stacijā, nespējot aizmukt no policistiem, bēglis izdarīja pašnāvību.

Slepkava izrādījās 28 gadus vecais Ismails Brinslijs, kurš īsi pirms nozieguma izdarīšanas sociālo tīklu vietnē Instagram bija atstājis vēstījumu ”Viņi paņēma vienu no mums.. Paņemsim divus no viņiem.” (”They Take 1 Of Ours … Let’s Take 2 of Theirs.”). Izmeklētāji uzskata, ka ar šo vēstījumu Brinslijs domā šogad augustā policista nogalināto melnādaino pusaudzi. Uzbrucējs arī Facebook bija citējis rindas no korāna.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas