Noziedznieki sajauc adreses un ”uzraujas” uz karavīra, kas nogalināja bin Ladenu

11 komentāri

Pagalam neizdevusies diena gadījusies pieciem vīriešiem, kas savu dienišķo maizi pelna, izsitot parādus no finansiālās problēmās nokļuvušajiem līdzpilsoņiem. Kungi sajaukuši adreses un nejauši ielauzušies mājā, kurā dzīvo Roberts Oneils. Jūs jautāsiet – kas ir Roberts Oneils? Viņš ir bijušais ASV armijas speciālo uzdevumu vienības Navy Seals karavīrs, kas īpašā operācijā nogalināja savulaik par teroristu Nr.1 dēvēto Osamu bin Ladenu.

Incidents noticis naktī no 17. uz 18. decembri Buttes pilsētā Montanas štatā, ASV. Kā pastāstīja policija, R. Oneils īsi pēc vieniem esot izdzirdējis skaļu blīkšķi no sētas durvju puses, kas liecinājis, ka mājā ielauzušies nelūgti viesi. Nudien nepatīkamā situācijā būtu nonācis jebkurš cits, ja viņa mājā ielauztos pieci mērķtiecīgi un bruņojušies vīrieši, kas ar vienu kāju atrodas kriminālajā pasaulē. Taču ne R. Oneils!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kā pastāstīja štata policija, bijušais īpašo uzdevumu vienības karavīrs nav apjucis un, izmantojot  kaujas paņēmienus, citu pēc cita klusi neitralizējis iebrucējus, kā arī atņēmis viņiem ieročus. Rezultātā visi pieci uzbrucēji ir hospitalizēti ar dažādām traumām, taču viņu dzīvībai briesmas nedraud. Kā norādīja policija, uzbrucēji ķezā nokļuvuši muļķīga pārpratuma dēļ, jo sajaukuši adreses – viņi esot plānojuši ”apciemot” kādu narkomānu, kurš esot parādā naudu.

Pats R. Oneils ir sveiks un vesels, kā arī norāda, ka puiši, ielaužoties citā mājā, nenopietni sagatavojušies savai ”operācijai”. ”Man nudien tas nepatīk, ka satraumēju un salauzu viņiem dažas locītavas, taču man nekas cits neatlika, lai viņus apstādinātu. Ceru, ka viņi atgūs savu parādu, kad iznāks no cietuma un sāks dzīvot labāku dzīvi,” vietējam laikrakstam atklāja R. Oneils, ”man tagad daudz vairāk rūp, kā salabot durvis. Tie puikas tām ir izdarījuši pamatīgus bojājumus.”

11 komentāri

TOP komentāri

 • Pfff...
  0

  Pfff...

  Esmu par vecu, lai ticētu stārķiem, vecīšiem, patiesai mīlestībai un vēl visādiem sūdiem. Kur nu vēl pasakām, kuras ik pa laikam uzpeld par terorista Nr. 1 tjipa slepkavu, kurš šoreiz Norisa, Sīgala, van Dammes un visu šito pārējo Betmenu stilā uzvar ļaunos... Jautājums - kāda jēga no šī reklāmraksta? Un vēl - tātad Oneils dzīvo kaimiņos narkotirgonim vai pats tāds ir, ja jau tik vienkārši sajauc adresi...

  25.12.2014 01:31

 • Reihs
  0

  Reihs

  A Terminators2 vel stipraks

  24.12.2014 15:17

 • Reihs
  0

  Reihs

  Ha Chakam tas ar butu nieks vins ir stiprs

  24.12.2014 15:17

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas