Noziedznieki draud Čehijā izplatīt Ebolas vīrusu

0 komentāri

Pagaidām nenoskaidroti noziedznieki piedraudējuši Čehijā izplatīt Ebolas vīrusu, ja viņiem nesamaksās vienu miljonu eiro virtuālajā valūtā Bitcoin, ziņo Čehijas policija.

Valsts lielākā privātā televīzija vakar publiskojusi šantāžistu e-pasta vēstuli, kuri apgalvo, ka viņu rīcībā ir kāda Libērijā inficēta pacienta “bioloģiskais materiāls”. Šantāžisti pieprasa vienu miljonu eiro virtuālajā valūtā Bitcoin, sakot, ka to var samaksāt vairākās daļās.

Noziedznieki izmanto ļoti modernas komunikācijas metodes, norāda Čehijas amatpersonas. Plašāka informācija gan pašlaik netiek sniegta.

Ja šantāžisti tiks notverti, viņiem draud līdz 12 gadiem cietumā.

Pasaules Veselības organizācijas dati liecina, ka patlaban ar Ebolas vīrusu inficējušies vairāk nekā desmit tūkstoši cilvēku.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas