Notriektās Malaizijas lidmašīnas pasažieru mantas nodotas ekspertīzei

0 komentāri

Divas kravas automašīnas ar Ukrainas austrumos notriektās Malaizijas lidmašīnas Malaysia Airlines pasažieru personiskajām mantām otrdien, 14. oktobrī, no katastrofas vietas pārvestas uz Ukrainas pilsētu Harkovu. Trešdien tās nodos ekspertīzei.

Par spīti trauslajam pamieram Ukrainas amatpersonas, Eiropas Drošības un sadarbības organizācijas (EDSO) pārstāvji un Nīderlandes policisti apmeklēja katastrofas vietu un kravas automašīnās salika vairākas tonnas avarējušās lidmašīnas pasažieru mantas.

Pirmā mantu ekspertīze notiks Harkovā jau šodien. Pēc tam mantas nogādās uz Nīderlandi.

Lidmašīnas katastrofas izmeklēšana joprojām rit pilnā sparā, un galīgais ziņojums saskaņā ar starptautiskiem civilās aviācijas noteikumiem tiks publiskots gada laikā.

Ukrainas amatpersonas iepriekš paziņojušas, ka lidaparāts notriekts ar pretgaisa aizsardzības raķeti Buk, tajā vainojot prokrieviskos kaujiniekus. Uz prokrievisko spēku lomu notikušajā norāda arī ASV.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas