Notikusi apšaude ASV kara slimnīcā

0 komentāri

Notikusi apšaudē ASV Teksasas štata armijas bāzes Veterānu klīnikā (Beaumont Army Medical Center). Tur kāds bruņots vīrietis otrdien atklāja uguni, nošaujot vienu cilvēku.

Zināms, ka incidentā miris arī pats šāvējs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pagaidām gan netiek sniegtas sīkākas ziņas par šāvēju un upuri, kā arī šāvēja nāves apstākļiem.

Visi pārējie Veterānu klīnikas pacienti un personāls patlaban, saskaņā ar policijas pausto, ir drošībā.

Klīnikā, kurā notika apšaude, tiek ārstēti karavīri, kas atgriezušies no bruņotu konfliktu zonām, tostarp skaitā karavīri ar pēctraumatiskā stresa sindromu.

Iepriekš tika ziņots, ka pērn aprīlī ASV karavīrs ar psihiskām problēmām nošāva trīs cilvēkus un ievainoja vēl 16, ar savu pusautomātisko pistoli atklājot uguni ASV armijas Forthudas bāzē Teksasas štatā.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas