Norvēģijā Saules aptumsuma vērotājiem uzbrucis baltais lācis

1 komentārs

Piektdien, 20. martā, Norvēģijas pašos Ziemeļos Saules aptumsuma vērotājus pārsteidzis baltais lācis. Lācis, kurš iemaldījās Čehijas tūristu nometnē, uzbrucis 37 gadus vecam vīrietim, kurš guvis sejas, muguras un krūšu kurvja traumas. Nikno dzīvnieku pēc uzbrukuma nošāva.

Cietušais stāsta, ka lācis nometnē ieradies agri no rīta.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Mēs gulējām savās teltīs, es pamodos un ieraudzīju, ka pie manas telts stāv baltais lācis. Viņš mani saķēra aiz galvas. Par laimi, mans kolēģis paspēja viņu nošaut,” stāsta cietušais.

Jau ziņots, ka šodien pasaulē vērojams Saules aptumsums. Latvijā bija iespēja novērot daļēju, nepilnīgu šo parādību, taču pilnīgu to varēja redzēt Norvēģijas pašos Ziemeļos – Svālbaras salās.

1 komentārs

TOP komentāri

  • Rēzija
    +1

    Rēzija

    Kāpēc to lāci nevarēja iemidzināt un aizvest uz zoo dārzu nevis nošaut.

    20.03.2015 18:53

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? 1

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas