Norvēģijā NATO kuģi mācās karot pret zemūdenēm

0 komentāri

Šodien Norvēģijā sākās NATO spēku mācības, imitējot karadarbību pret zemūdenēm.

Lai piedalītos mācībās, Norvēģijā ieradušies kuģi no Vācijas, Francijas, Kanādas, Nīderlandes, Polijas, Spānijas, Turcijas, Lielbritānijas un ASV. Mācībās tiem pievienosies Vācijas, Norvēģijas un Zviedrijas zemūdenes, kā arī lidmašīnas un helikopteri no Francijas, Vācijas un Lielbritānijas gaisa spēkiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Šo mācību tēma ir karadarbība pret zemūdenēm, kurā galvenais uzdevums ir mācīt virszemes spēkus kopā ar jūras patruļas lidmašīnām un helikopteriem, kā arī protams zemūdenēm, lai uzlabotu prasmes jūras kaujā pret zemūdenēm,” vēsta mācību organizatori.
Mācībās tiks testētas jaunas tehnoloģijas, kuras izmanto pret zemūdenēm. Kopīgie NATO spēku treniņi notiek laikā, kad pieaug spriedze Rietumvalstu attiecībās ar Krieviju.

NATO iznīcinātāji pērn vairāk nekā 100 reizes pārtvēruši Krievijas lidmašīnas, kas pietuvojušās alianses dalībvalstu gaisa telpai – trīsreiz vairāk nekā gadu iepriekš.

Pagājušonedēļ Somijas spēki raidīja dziļumbumbas netālu no Helsinkiem, brīdinot nezināmu zemūdeni tās ūdeņos. Pērn nenoskaidrota zemūdene Zviedrijas ūdeņos noveda pie lielākās mobilizācijas kopš Otrā pasaules kara laikiem.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas