Norvēģijā 92 gadus veca kundzīte ar mīļāko aizbēg no pansionāta

1 komentārs

Norvēģijā sacelta trauksme par 92 gadus vecas kundzītes pazušanas no pansionāta, taču beigās izrādījies, ka dāma no aprūpes nama aizbēgusi ar mīļāko, vēsta laikraksts The Local. Vilbergas pansionāta personāls lūdza policijas palīdzību, atklājot autostāvvietā pamestu pensionāres staigāšanas rāmi, bet no pašas kundzes nebija ne vēsts.

Kundzīte vēlāk atrasta Stokholmā kopā ar zviedru mīļāko, kurš ir par viņu piecus gadus jaunāks.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kamēr Norvēģijas policijā bija izsludināta trauksme, dāma desmit dienas pavadījusi pie sava mīļākā mājās pie Stokholmas.

“Tas ir patiesi aizkustinošs mīlas stāsts,” žurnālistiem stāstīja pansionāta īpašniece Janka Holstada. “Kāpēc gan nevarētu doties romantiskās brīvdienās tāpēc vien, ka jūs esat vecāks par 90 gadiem. Dāma nav pārkāpusi likumu, bet viņa mūs mazliet satrauca, jo nepateica, ka dodas prom.”

Pēc brīvdienām kundzīte plāno atgriezties pansionātā.

1 komentārs

TOP komentāri

  • jutta
    +4

    jutta

    Visu cienu sai kundzitei .To es saprotu kundzite bauda dzivi tikai vajadzeja pateikt lai nav satraukumu pansionatam ,bet velreiz saku visu cienu sai kundzitei ,lai visi butu tada vecuma tik dzives priecigi

    03.07.2015 21:51

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas