Pazeminājušās naftas cenas

0 komentāri

Naftas cenas pasaules tirgū trešdien piedzīvojušas kritumu saistībā ar ziņām par jēlnaftas krājumu apjoma pieaugumu ASV.

ASV vieglās jēlnaftas “West Texas Intermediate” (WTI) cena novembra piegādēm trešdien tirdzniecības sesijas noslēgumā bija samazinājusies par 1,54 dolāriem – līdz 87,31 dolāram (69,04 eiro) par barelu, kas ir zemākais līmenis kopš 2013. gada aprīļa.

Savukārt Londonas “Brent” jēlnaftas cena sarukusi par 0,73 dolāriem – līdz 91,38 dolāriem (72,26 eiro) par barelu.

ASV Enerģētikas ministrija trešdien paziņoja, ka jēlnaftas krājumu apjoms valstī pagājušajā nedēļā palielinājies par pieciem miljoniem barelu, tādējādi krietni pārsniedzot analītiķu prognozēto kāpumu 1,9 miljonu barelu apmērā.

Tāpat naftas cenu kritumu veicinājis Starptautiskā Valūtas fonda lēmums samazināt globālās ekonomikas izaugsmes prognozes šim un nākamajam gadam, kā arī ziņas par naftas ieguves apjoma kāpumu naftas eksportētājvalstu organizācijas OPEC dalībvalstīs.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas