No Vācijas šogad deportēti jau vairāk nekā 18 000 bēgļu

0 komentāri

Būtiski pieaudzis no Vācijas deportēto imigrantu skaits. Salīdzinājumā ar pagājušo gadu vietām tas pat trīskāršojies.

Līdz pagājušā mēneša beigām no valsts deportēti vairāk nekā 18 000 bēgļu, kuru patvēruma pieprasījumi noraidīti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Salīdzinājumam – visa 2014. gada laikā deportēja tikai nepilnus 11 tūkstošus. Viskrasāk deportāciju skaits pieaudzis Bavārijā.

Tur līdz šim deportēti nepilni 4 000 cilvēku, kas ir aptuveni trīs reizes vairāk nekā pagājušajā gadā. Deportēto skaits būtiski audzis arī Hesenē un Bādenē-Virtembergā.

Jau ziņojām, ka oktobrī Vācijas parlaments pieņēma likumu, kura mērķis ir paātrināt patvēruma pieprasījumu izskatīšanu un deportēšanas procesu.

Tomēr uz Vācijas kancleri Angelu Merkeli joprojām tiek izdarīts spiediens un pieprasīts pēc iespējas drīzāk noteikt maksimālo Vācijā uzņemamo patvēruma meklētāju skaitu.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas