No Ukrainas austrumiem bēgļu gaitās devies pusmiljons cilvēku

0 komentāri

Ukrainas austrumos notiekošās karadarbības dēļ pagājušajā nedēļas nogalē vien no Doņeckas un Luhanskas apgabaliem uz citiem Ukrainas reģioniem pārcēlušies aptuveni seši tūkstoši cilvēku, ziņo Ukrainas Nacionālās drošības un aizsardzības padome.

Šogad kopumā no karadarbības skartajām teritorijām uz citām vietām Ukrainā ir pārcēlušies 526 tūkstoši cilvēku, tostarp 506 tūkstoši no Doņeckas un Luhanskas apgabaliem un 20 tūkstoši no Krimas un Sevastopoles.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Jau ziņots, ka saskaņā ar septembrī noslēgto Minskas pamiera vienošanos Ukrainas armija rīt plāno pārtraukt apšaudes Austrumukrainā. Ukrainas prezidents paziņojis, ka Ukraina trešdien atsauks smagos ieročus no austrumu frontes līnijas, ja arī separātisti ievēros pamieru.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas