No Maskavas uz Austrumukrainu izbraukusi 280 kravas automašīnu kolonna

0 komentāri

Otrdien, 12. augustā, no Maskavas apgabala uz Austrumukrainu izbraukusi 280 Krievijas kravas automašīnu kolonna, kas, saskaņā ar Krievijas pausto informāciju, ved humāno palīdzību Austrumukrainas iedzīvotājiem.

Kravās, kuras esot savākuši Maskavas iedzīvotāji, Ukrainas austrumu daļā dzīvojošajiem cilvēkiem tiek sūtīti putraimi, bērnu pārtika, medicīnas preces, guļammaisi un dažādas jaudas elektrostacijas, ziņo Krievijas mediji.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tikmēr NATO ģenerālsekretārs Anderss Fogs Rasmusens paziņojis, ka pastāv liela iespējamība, ka Krievija, izmantojot humānās palīdzības kravu aizsegu, varētu iebrukt Ukrainā.

Sociālajos tīklos jau parādījušās fotogrāfijas, kurās redzamas balti pārkrāsotas Krievijas armijas kravas automašīnas. Sociālo tīklu lietotāji raksta, ka pie Ukrainas robežas ir ap trijiem simtiem tādu automašīnu, kas liecinot par Krievijas apņēmību piegādāt it kā “humāno palīdzību”.

Pagaidām gan nav zināms, vai šīs fotogrāfijas ir autentiskas. Rietumu valstis jau brīdinājušas Krieviju nemēģināt iebrukt Ukrainā humānās misijas aizsegā.

— Не Ведитесь (@stabilizec) August 11, 2014

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas