No Krievijas Ukrainā iegājusi bruņutehnikas kolonna; notiek kaujas

0 komentāri

Pirmdien, 25.augustā, Ukrainā netālu no Azovas jūras izraisījušās kaujas starp Ukrainas robežsargiem un vairāku desmitu bruņumašīnu un tanku lielu kolonnu, kas iebraukusi no Krievijas teritorijas, pavēstījis drošības dienestu preses pārstāvis Leonīds Matjuhins.

“Ukrainas robežu pārkāpa kolonna ar vairākiem desmitiem tanku un bruņutransportieru,” paziņoja amatpersona. Kolonna Ukrainas teritorijā iebraukusi netālu no Mariupoles.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Robežsargi apstādināja kolonnu. Kauja turpinās,” sacīja amatpersona, tuvākas detaļas nesniedzot.

Vienlaikus Militāri politisko pētījumu centra eksperts Dmitro Timčuks sociālajā tīklā Facebook paziņoja: “Krievijas okupantu iebrukums ir noticis. Šobrīd lokāls un viegli neitralizējams.”

Informāciju par Krievijas bruņoto spēku iebrukumu apstiprināja arī Ukrainas bataljona Donbass komandieris Semens Semčenko.

“Atbilstoši Doņeckas robežsargu vienības informācijai šorīt 50 bruņutehnikas vienības šķērsoja Krievijas Federācijas robežu Novoazovskas rajonā. Notika arī mūsu teritorijas artilērijas apšaude. Daļa tehnikas (līdz 40 vienībām) devās Mariupoles rajonā, daļa virzījās Kutejņikoves-Amvrosijivkas-Ilovajskas virzienā.”

“Nekādu šausminošu kauju Mariupoles rajonā atbilstoši stāvoklim pirms pusstundas nebija. Viens ievainotais. Visa histērija šajā sakarā ir nevietā. Spriežot pēc visa, bija ugunskontakts ar izlūkgrupu. Nekādas episkas kaujas tur nenotiek,” uzsvēra Semčenko.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas