No Ēģiptes cietuma izlaisti arī pārējie Grestes kolēģi

0 komentāri

Pusotru nedēļu pēc Pētera Grestes atbrīvošanas no Ēģiptes cietuma izlaisti arī pārējie viņa kolēģi. Ēģiptes tiesa no apcietinājuma atbrīvojusi abus televīzijas kanāla Al Jazerra žurnālistus, kas tika apcietināti reizē ar latviešu izcelsmes Austrālijas korespondentu Pēteri Gresti.

Greste no cietuma tika izlaists 1. februārī un deportēts uz Austrāliju. Savukārt abi viņa kolēģi šodien atkārtoti stājās tiesas priekšā. Līdz galīgā sprieduma pieņemšanai tiesnesis lēma viņus atbrīvot.

Ēģiptes pilsonis Bahers Mohameds brīvībā izlaists bez drošības naudas iemaksāšanas, savukārt Kanādas pilsonim Mohamedam Fadelam Fahmi jāsamaksā 29 000 eiro.

Jāpiebilst, ka apsūdzēto sarakstā šodienas sēdē bija arī Pētera Grestes vārds, un par spīti tam, ka viņš izraidīts no valsts, viņu varētu tiesāt aizmuguriski.

Visi trīs apsūdzētie pērn tika notiesāti apsūdzībās par saistību ar aizliegto kustību “Musulmaņu brālība”.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? 1

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas