No bēgļu krīzes Eiropai neizdosies izkļūt vēl vairākus gadus, brīdina EK priekšsēdētājs

0 komentāri

Eiropas bēgļu krīze turpināsies gadiem, tā, apmeklējot vienu no bēgļu uzņemšanas centriem, atzinis Eiropas Komisijas priekšsēdētājs Žans Klods Junkers.

Eiropa patlaban ar grūtībām cenšas tikt galā ar milzīgo migrantu pieplūdumu, taču Junkers akcentēja, ka Eiropai ir pa spēkam šo problēmu atrisināt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Problēma, ar ko mēs šobrīd saskaramies, ir Eiropas mēroga. Tās ir sekas sen neatrisinātajām Eiropas problēmām. Šobrīd mēs strādājam pie sadales mehānisma, kas vienlaikus būs arī liels atvieglojums Vācijai un Bavārijai,” teic Junkers.

Eiropas Savienības valstīm šobrīd ir atšķirīgi redzējumi par to, kā risināt krīzi. Vācija ir izvēlējusies uzņemt lielu skaitu cilvēku, kuri bēg no kara, īpaši sīriešus, bet Ungārija būvē žogus, lai neļautu migrantiem iekļūt valstī.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas