No bēdīgi slavenā Gvantanamo cietuma atbrīvoti seši vīrieši

0 komentāri

No Gvantanamo cietuma ASV karaflotes līča bāzē atbrīvoti seši vīrieši, kuri ieslodzījumā pavadīja vairāk nekā desmit gadus.

Ieslodzītie pēc atbrīvošanas nosūtīti uz Urugvaju, un tagad Gvantanamo cietumā tagad ir palikuši 136 ieslodzītie. No palikušajiem 67 ieslodzīto atbrīvošanu ir akceptējusi ASV prezidenta Baraka Obamas valdība un iepriekšējā prezidenta Džordža Buša jaunākā administrācija.

Jau ziņots, ka ASV prezidents Baraks Obama vēlas slēgt Gvantanamo cietumu. Tā uzturēšana esot pārāk dārga un ieslodzītos var nosūtīt uz citiem cietumiem. Īpašo Gvantanamo cietumu izveidoja pēc 2001. gada 11. septembra notikumiem. Tajā ieslodzītie arestēti par iesaistīšanos terorismā. Mediji ik pa laikam ziņo, ka ieslodzītos spīdzina un pat nodod medicīnas eksperimentiem.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas