Nils Ušakovs uzņem “selfiju” pie Latvijas egles Briselē

0 komentāri

Rīgas mērs Nils Ušakovs uzņēmis pašbildi pie galvenās egles Briselē, kas turp aizvesta no Latvijas un kura izrotāta “latviešu stilā”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Šodien, 28. novembrī, svinīgi tiks iedegta egle Briselē, kas turp vesta no Latvijas. Egle tikšot greznota ar Latvijas rotājumiem, līdz ar to ikvienam būšot skaidrs, no kurienes tā ir.

Rīgas mērs Nils Ušakovs mikroblogošanas vietnē Twitter jau ievietojis pirmos egles attēlus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Egle ieņem Beļģijas galvenās egles vietu, proti, tā novietota Briseles Lielajā laukumā.

Arī beļģiem šis notikums esot īpašs, jo nekad līdz šim galvenā valsts egle nav vesta no citas valsts.

Egles atvešana tika filmēta, un par to tiks veidota īpaša filma. Pateicoties tam, ka Rīga šogad ir Eiropas kultūras galvaspilsēta, Briseles iedzīvotāji tiks iepazīstināti ar leģendu par pirmo rotāto Ziemassvētku egli Eiropā, kuras saknes meklējamas Latvijā.

Ar Rīgas egles oficiālo atklāšanu sāksies Briseles lielais ziemas festivāls, kas ir galvenais publiskais ziemas sezonas notikums Briselē. Šogad festivālā piedalīsies arī Latvijas ražotāji.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas