Nikolā Sarkozī paziņo par atgriešanos politikā

0 komentāri

Francijas bijušais prezidents Nikolā Sarkozī piektdien paziņoja par atgriešanos politikā, solot neapmierinātajiem franču vēlētājiem piedāvāt “jaunu politisko izvēli”.

“Es esmu kandidāts būt par savas politiskās ģimenes (centriski labējās partijas UMP) prezidentu,” savā “Facebook” lapā raksta Sarkozī, pieliekot punktu mēnešiem ilgajām baumām par viņa iespējamo atgriešanos uz politiskās skatuves. “Pēc ilga pārdomu brīža es esmu izlēmis piedāvāt franču tautai jaunu politisko izvēli.”

Kā norāda Sarkozī, viņš vairs nevar “palikt vērotājs, ņemot vērā situāciju, kādā atrodas Francija, ņemot vērā politisko debašu iznīcināšanu un smieklīgo šķelšanos opozīcijā”.

“Es tik ļoti mīlu Franciju: es esmu pārāk satraukts par sabiedriskajām debatēm un manu tautiešu nākotni, lai skatītos, kā viņi ir spiesti izdarīt izvēli starp šīsdienas izmisīgo situāciju un izolācijas perspektīvām bez izejas,” paziņoja Sarkozī.

Sarkozī pirmais solis ir kandidēšana uz UMP vadītāja amatu.

Sarkozī prezidenta amatā atradās no 2007. līdz 2012.gadam, kad viņš vēlēšanās zaudēja sociālistu kandidātam Fransuā Olandam, kura reitings pirmajos divos valdīšanas gados ir noslīdējis līdz rekordzemam līmenim.

Nākamās prezidenta vēlēšanas Francijā ir paredzētas 2017.gadā.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas