Nigērijā no mīklainas slimības miruši 17 cilvēki

0 komentāri

Vienā no pilsētām Nigērijas dienvidaustrumos “mīklaina” slimība prasījusi vismaz 17 cilvēku dzīvības, sestdien paziņojusi valdība.

Slimības uzliesmojums reģistrēts nedēļas sākumā, un saslimušie mirst 24 stundu laikā kopš simptomu parādīšanās. Slimnieki cieš no galvassāpēm, strauji zaudē svaru, viņiem ir redzes traucējumi, bet beigās pacienti zaudē samaņu.

Analīzes līdz šim liecina, ka to neizraisa nedz Ebolas, nedz kāds cits pazīstams vīruss.

Pasaules Veselības organizācija (PVO) vēsta, ka tai līdz šim zināms par 14 saslimšanas gadījumiem, no kuriem 12 beigušies ar nāvi.  Tomēr Nigērijas varasiestādes ziņo, ka pēdējo 72 stundu laikā jauni saslimšanas gadījumi neesot reģistrēti.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas