Nīderlandiešiem sākušas uzbrukt pūces

0 komentāri

Kādas nelielas Nīderlandes pilsētiņas iedzīvotāji tiek mudināti, ejot pastaigā, ņemt līdzi lietussargu, jo pilsētā iedzīvotājiem sākušas uzbrukt pūces.

Pēdējie putnu upuri ir divi vietējā sporta kluba biedri, kuriem pūces ieknābušas galvā. Vīrieši stāsta, – lai gan tas var izklausīties smieklīgi, galvā ir pamatīgs pušums un bija jādodas pat uz slimnīcu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pagaidām nav zināms, vai tā ir tikai viena pūce, kas ir uzbrukusi vairākiem vietējiem, vai agresīvs ir vesels pūču bars.

Pilsētas varasiestādes cer drīzumā saņemt atļauju pūces izķert. Tās iekļautas apdraudēto sugu sarakstā, tādēļ nepieciešami likuma grozījumi, lai šos uzbrucējus mēģinātu sagūstīt.

Tikmēr pilsētas varasiestādes mudina iedzīvotājus sevi pasargāt pašiem un, izejot ārā, lietot lietussargus.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas