Nezināmi cilvēki aizvākuši no Ņemcova nāves vietas ziedus

1 komentārs

Nezināmas personas naktī uz sestdienu Maskavā aizvākušas visus ziedus un fotogrāfijas no noslepkavotā Krievijas opozīcijas politiķa Borisa Ņemcova nāves vietas, ziņo radiostacija Eho Moskvi.

Aptuveni desmit melnā tērpti cilvēki agri no rīta ziedus, fotogrāfijas un sveces sabāza atkritumu maisos uz aizvāca no tilta, kur 27. februārī tika nošauts Ņemcovs. Policija, kas apsargā netālu esošo Kremli, šajā akcijā neiejaucās.

Taču opozīcijas aktīvisti jau sākuši piemiņas vietu atjaunot, un, sākot no agra rīta, Ņemcova nāves vietā dežurē cilvēki, galvenokārt studenti, lai neļautu vandaļiem atkal uzdarboties.

Kā ziņots, pirms dažām dienām Kremļa iniciētās protofašistiskās Antimaidana kustības trieciennieki jau izpostīja improvizēto Ņemcova piemiņas vietu, izsaucot plašu sabiedrības sašutumu.

1 komentārs

TOP komentāri

  • Nu re
    0

    Nu re

    Krievijā šarikovu netrūkst.

    28.03.2015 17:05

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas