Neticama veiksme! Kāda tūriste pārgājienā atrod 2000 gadu vecu monētu!

1 komentārs

Seno zelta monētu izdevies atrast kādai tūristei, kura Izraēlas ziemeļu daļā bija devusies pārgājienā. Uz tās attēlots Romas Impērijas pirmais imperators Oktaviāns Augusts.

Kā vēlāk notikušo atstāsta monētas atradēja, viņa ekskursijas pārtraukumā esot apsēdusies netālu no drupām. Kad bija pienācis laiks doties tālāk, viņa piepeši zemē ieraudzījusi ko spīdīgu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Līdz šim ir reģistrēta tikai viena šāda veida monēta ar pirmo senās Romas imperatoru un tā glabājas muzejā Lielbritānijā. Tādējādi atradums ir patiešām ievērības vērts. Atradējam pat tika izsniegts speciāls pateicības raksts, ka viņš šo vērtīgo atradumu ir nevis paturējis pie sevis, bet nodevis atbildīgajām iestādēm.

Foto!

Galilejas reģions jau vēsturiski pazīstams ar dažādiem Bībelē izklāstītiem notikumiem par Jēzu Kristu, kā viņš staigājis pa ūdens virsu vai barojis tūkstošus izsalkušo ar zivīm un maizi. Tādējādi jau vēsturiski šī vieta ir iecienīta arheoloģisko izrakumu un zinātnieku izpētes vieta.

1 komentārs

TOP komentāri

  • laaceniite
    0

    laaceniite

    svaigie jaunumi !! i nepagāja 3 dienas kā pārpublicēja :/

    16.03.2016 17:10

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas