Nespējot apturēt bēgļu invāziju, Ungārija sāk būvēt žogu gar Slovēnijas robežu

0 komentāri

Nespējot tikt galā ar milzu bēgļu pieplūdumu, Ungārija paziņojusi, ka sāk izvietot dzeloņstiepļu žogu arī gar tās robežu ar Slovēniju. Šis ir pirmais gadījums, kad Ungārija šādi noslēdz robežu ar citu Šengenas zonas dalībvalsti.

Kad Ungārija pagājušajā nedēļā slēdza robežu ar Serbiju, tūkstošiem migrantu no Serbijas devās uz Horvātiju, kas drīz netika galā ar viņiem un sāka vest migrantus ar autobusiem uz Ungārijas robežu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Ungārijā šonedēļ vien ieradušies vairāk nekā 10 000 bēgļu. Pēc migrantu ierašanās Ungārijā viņi ar vilcieniem tiek aizvesti uz Austrijas robežu. No Austrijas migranti dodas ziemeļu virzienā, jo īpaši uz Vāciju un Zviedriju, kas ir atvieglojušas patvēruma piešķiršanu sīriešiem, bet arī pastiprinājušas robežkontroli.

Skaties foto:

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas